Kadra pedagogiczna

Małgorzata Marynowicz

Dyrektor przedszkola, nauczyciel dyplomowany Studia magisterskie z zakresu pedagogiki zintegrowanej i edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz studia podyplomowe w zakresie organizacji zarządzania i marketingu "Szkoła Dyrektorów Placówek Oświatowych"

Wioletta Białecka

Wicedyrektor przedszkola, nauczyciel dyplomowany Studia magisterskie z zakresu pedagogiki zintegrowanej i edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz studia podyplomowe w zakresie organizacji zarządzania i marketingu "Szkoła Dyrektorów Placówek Oświatowych"

Bożena Górska

Nauczyciel dyplomowany
Studia zawodowe - licencjat, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna. Studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki.

Patrycja Piergies

Nauczyciel kontraktowy
Studia magisterskie w zakresie nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego.

Ewa Czajka

Nauczyciel mianowany
Studia magisterskie w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej.

Elżbieta Oleszczuk

Nauczyciel mianowany
Wyższe magisterskie w zakresie nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe z zakresu kształcenia integracyjnego.

Anna Zamaria

Nauczyciel mianowany
Studia wyższe magisterskie pedagogiczne, specjalizacja - edukacja wczesnoszkolna.

Bożena Żychaluk

Nauczyciel dyplomowany

Magdalena Klimuntowska

Nauczyciel kontraktowy
Studia wyższe magisterskie pedagogiczne, specjalizacja - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Pracownicy adminstracji

Bronisława Tukalska - intendentka

Małgorzata Lizakowska - kucharka

Teresa Klimkiewicz - kucharka